2018 yılında Foça hakkında yerel bir blog olarak kurulan focadayiz.com, 2019 yılı itibari ile Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) üyesi olan “Meyal Tour Seyahat Acentesi” altında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Sektörde 10 yılını tamamlayan ekibimiz değişen dünyaya ayak uydurarak müşterilerine internet üzerinden de hizmet vermeye bu site üzerinden başlamıştır. İnternet portalımız, Türkiye’nin en gözde tatil beldelerinden biri olan İzmir Foça’da tatil yapacak olan misafirlerimize, ihtiyaç duydukları bilgiyi anında sunabilmek ve tatilleri süresince yardımcı olabilmek için kurulmuştur.

Sitemiz, sizlere Foça günlük turlar, Foça gezilecek yerler, ve Foça mekanları gibi konularda hizmet veren online bir kaynak olmanın yanı sıra ihtiyacınız olan her an yanınızda olmayı amaçlamaktadır. Kısacası güzel bir tatil geçirmek için neye ihtiyacınız var ise sizlere yardımcı oluyoruz.

Öncelikli arzumuz siz değerli tatil severlere her koşulda yardımcı olmak. Tatiliniz boyunca keyifi dakikalar geçirmenize katkıda bulunabilmektir.

Eğer tatilinizi İzmir Foça’da geçirmek istiyorsanız ve bunun için ilk adımın ne olacağını bilmiyorsanız, Foçadayız ve Meyal Tour Seyahat Accentası ekibi olarak bizler, size gerekli tüm bilgiyi sağlayacağız.

Günlük tura gitmek istiyorsunuz ve hangisi olduğuna karar veremediniz mi? O zaman günlük turlar sayfamızdan her tur için detaylı bilgiyi alabilir ya da ekibimize danışabilirsiniz.

Bununla birlikte İzmir Foça hakkında detaylı gezi rehberlerini sitemizde bulabilir ve tatilinizi münferit olarak da harika bir hala getirebilirsiniz. Herkese keyifli tatiller diliyoruz.