Foça Günlük Turlar 2021 – Foça’da Ne Yapılır?

Foça’ya tatile gelen ya da şehrin kalabalığından kaçmak isteyenler için Foça’da daha çok keyif almanızı sağlayacak Foça günlük turlar burada. Foça tekne turu, mehtap ve balık avı turlarından dilediğinize katılabilirsiniz. Detaylar için aşağıdaki bağlantılara tıklayabilirsiniz.

⛵ Foça Tekne Turu

🐟 Foça Balık Avı

🌅 Foça Mehtap Turu

 

Foça’nın Tadını Çıkarabileceğiniz 3 Foça Tekne Turu

İzmir’in şirin ilçesi Foça’da herkesin zevkine göre bir şeyler mutlaka var. Foça’ya gelmişseniz ve Foça’da ne yapılır diye soruyorsanız cevabını bu sayfada bulabilirsiniz. Foça’da restoranlarda, kafelerde oturmaktan, ilçeyi gezmekten belki bir miktar sıkılmış olabilirsiniz. Foça tekne turları sizlere en güzel aktiviteleri sunuyor. Rezervasyon yaptırmak için sayfanın en aşağısında bulunan formu doldurabilirsiniz. Kısa süre içerisinde sizlere geri dönüş sağlanacaktır.

Foça Tekne Turu – Foça Balık Avı – Foça Gün Batımı Tekne Turu

Foça Tekne Kiralama – Eski Foça Özel Tekne

Foça tekne turları genellikle kalabalık ve karışık gruplar halinde yapılan turlara deniyor. Eğer size özel bir tur istiyorsanız Foça tekne kiralama hizmeti de satın alabilirsiniz. Kalabalık bir grupsanız Foça tekne kiralama hizmetinin fiyatı da neredeyse Foça’da klasik bir tekne turu kadar olacaktır. Bu sebeple ekonomik bile olabilir sizler için. Ya da ailenizle özel ve nezih bir tur planlıyorsanız da Foça özel tekne kiralama hizmetimizi satın alabilirsiniz. Aşağıya hem özel teknelerin fotoğraflarını hem de teknik detaylarının anlatıldığı linki koyuyoruz. Oradan hem fiyatları hem de diğer ayrıntıları inceleyebilirsiniz.

🛥️ Foça Özel Tekne Kiralama

Foça Tekne Turu 2021

Foça’nın birbirinden güzel koylarını, birbirinden güzel plajlarını Foça tatilinizde olmazsa olmazlar arasına koymalısınız bir kere. Bunu yapmanın en iyi yolu ise Foça tekne turu ile bu güzellikleri denizden keşfe çıkmak. Foça tekne turu rotası içerisinde Kosova Plajı, Mersinaki Koyu, Siren kayalıkları ve daha birçok güzellik sizi bekliyor. Foça tekne turları ile bu koylarda yüzebilir, şahane Siren Kayalıklarını keşfedebilirsiniz. Eşsiz maviliklerde yüzüp teknede gün boyu güneşlenecek ve birbirinden güzel hatıralar bırakacaksınız ardınızda. Harika fotoğraflar çekeceğinizi söylemeye gerek dahi yok sanırız.

Eski Foça Tekne Turları Nereden Kalkıyor? Eski Foça Tekne Turu Saatleri

Eski Foça tekne turu, Nisan ayından Ekim ayına kadar her gün düzenlenmekte. Foça tekne turları, sabah 11’de kalkıyor ve tekne limandan ilk durağına doğru yol almaya başlıyor. 5 tane duraktan sonra akşam üzeri 6 gibi tekrar Foça limanına yanaşıyoruz birlikte. Yani 7 saatlik, dolu dolu bir İzmir Foça tekne turu sizleri bekliyor.

Eski Foça tekne turumuzda birbirinden güzel yemekler de fiyata dahil. Köfte sevenler için köfte, tavuk sevenler için tavuk ve balık sevenler için balık menüsü var Foça tekne turunun içinde. Damak tadınıza hangisi hitap ediyorsa o menüyü seçebilirsiniz. Bununla birlikte makarna ve salata da menüye dahil. Yemeğin yanına eşlik etmesi için alkollü ve alkolsüz meşrubatları tekne barından satın alabiliyorsunuz ve tekne turu boyunca tüketebiliyorsunuz. Hem yetişkinlerin hem de çocukların çok keyif alacağı bir tur olduğunu söylemeliyiz Foça tekne turunun.

Peki Foça tekne turu fiyatları 2021 yılında kaç para?

Foça tekne turu fiyatları 2021 yılında 100 lira. Buna yukarıda da dediğimiz gibi öğle yemeği dahil. Hatta alkolsüz içecekler yani kola, fanta, sprite, su gibi içecekleri de gün boyu ücretsiz tüketebilirsiniz. 0-6 yaş arası bir çocuk var ise ondan herhangi bir ücret talep etmiyoruz.

Bir de aslında bakarsanız Foça tekne turları, Ekim ayından sonra da devam ediyor. Ancak bunlar denize girmeli değil sadece gezinti amaçlı düzenleniyor ve saatlik olarak tura çıkıyoruz. Foça’dan kalabalığın çekilmeye başladığı Ekim, Kasım ayları gibi yolunuz Foça’ya düşerse ve sakin sakin bir şeyler yapmak isterseniz saatlik Foça tekne turları da aklınızın bir köşesinde bulunsun.

Foça Gün Batımı Tekne Turu – Foça Mehtap Tekne Turu

Ben yüzmek istemiyorum ama Foça’nın eşsiz güzelliklerini bir de gün batımında göreyim derseniz işte o zaman da Foça Mehtap tekne turuna ya da diğer adı ile Foça gün batımı tekne turuna katılabilirsiniz. Bu tur ise yaklaşık 3 saat sürüyor. Güneşin batmasının yakın olduğu akşam üzeri 6 gibi limandan ayrılan tekne, akşam 9 civarı tekrar limana geri geliyor. Foça’da güneşin nasıl battığını daha önce görmeyenler, bu tura katıldıktan sonra gördükleri muhteşemlik karşısında mest olacaklar. Bunu size garanti edebiliriz. Hele güneş battıktan sonra bir de ay ışığı denize vurunca ortaya çıkan güzelliği göründe değmeyin keyfinize. Foça tekne turları arasında en popülerlerinden biri de bu.

Foça Balık Avı Turu

Foça’nın bir diğer popüler tekne turu ise balık turları. İster amatör olarak balık tutan biri olun ister bu işi profesyonel tutku ile yapın. Foça balık avı turu herkese uygun. Boş günlerinizde arkadaşlarınızla katılıp bol bol eğleneceğiniz bir tur da yapabilirsiniz, çocuklarınız ile çıkıp onlarca balık yakalayıp onları mutlu edebileceğiniz bir tur da. Foça, balık çeşitliliğinin bol olduğu ve her mevsim birbirinden farklı balıkların yoğun olduğu bir bölge. Bu yüzden balık tutamamak için önünüzde hiçbir sebep yok. Üstelik turda tuttuğunuz balıkları pişirip yiyebiliyorsunuz da.

Foça balık avı, sadece yaz aylarında değil kış aylarında da düzenleniyor. Dilerseniz özel olarak da çıkabiliyorsunuz. Teknede her türlü teknolojik aletin olduğunu da hatırlatalım. Size sadece oltanızı ve yeminizi getirmek kalıyor. E daha ne olsun?

Foça’da karacak yapacak aktivite arıyorsanız da aşağıya en güzel Foça restaurantlarını, Foça barları ile cafelerini ve Foça beach clubları listesini bıraktık.

Evet Foça tekne turu alternatifleriniz bu şekilde. Foça günlük turlar ile eğlenebilir ve güzel bir tatil geçirebilirsiniz. Foça tekne kiralama ile daha sakin bir koy gezisi gerçekleştirebilirsiniz Foça’da. Şimdiden herkese keyifli turlar.

* Tekne kiralama ya da tekne turu talebi oluşturmak için lütfen aşağıdaki formu doldurun. En geç 15 dakika içerisinde size geri dönüş sağlanacak ve tekne fotoğrafları ile tekne fiyatları tarafınıza iletilecek. 

TALEP FORMU