Ozzy Irish Pub Foça

Foça Ozzy Irish Pub

Ozzy Irish Pub Foça

Çalışma Saatleri: 10:00 – 02:00

Ortalama Fiyat:  ₺50 – ₺150

Mutfak Türü:  Alkol, fast food

Telefon Numarası: 0537 046 15 55

Category:

🍔 Fast food

🥐 Atıştırmalık

🍷 Alkollü içecekler

🚬 Sigara içilebilir alan

📶 Wi-fi

🌅 Deniz manzarası

10:00-02:00

Yılın her ayı açık

Ozzy Irish Pub Foça

Foça’nın kıpır kıpır, cıvıl cıvıl bir mekanı var. Adı da Ozzy Irish Pub. Tek başına Foça’nın Irish Pub ihtiyacını karşılıyorlar ve hakkını da veriyorlar. Biz Kasım ayında çok da soğuk olmayan bir sonbahar akşamı gittik. Yazın daha hareketli ve kalabalık olabilir. Ama biz daha sakinlik taraftarıydık o akşam ve çok da memnun kaldık. Denize sıfır bir mekan öncelikle. Giriş kapısından denize kadar olan mesafe 3-4 metre ya var ya yok. Bu yüzden hava soğuk değilse açık alanda oturmanızı öneririz. Mis gibi deniz kokusu bira kokusu ile karışınca harika oluyor. Bir de buna ikram ettikleri fıstık tadı eklenince ohh değmeyin keyfinize.

Öncelikle mekan çok büyük değil onu söyleyelim. Ama bu durum Ozzy Irish Pub’a samimi ve sıcak bir ortam katıyor doğrusu. Sosyalleşmek için oldukça uygun. Yani gece sonunda yeni insanlarla tanışıp mekanda sohbet edebilirsiniz kolaylıkla. Gelen kitle de zaten genelde öyle. Açık fikirliler ve genelde genç kitleye mensuplar.

Gelelim en önemli konuya. Yani bira çeşitliliğine. E adı Irish Pub olunca beklentiniz doğal olarak artıyor. Bize kalırsa bira çeşitliliği yeterli. Leffe’den Becks’e, Carlsbeg’ten Efes’e hepsi var. Fıçı olarak da veriyorlar. Fıçı alırsanız fiyat tabii ki daha uygun. Şişe biralar da 17- 25 lira arası genelde. Daha özel biralar bir tık daha pahalı tabii ki her yerde olduğu gibi. Yukarıda da dediğimiz gibi biranın yanında çerez ya da cips de ikram ediyorlar. Güzel jest oluyor. Eskiden İzmir’de birçok mekan bu jesti yapıyordu ama bu günlerde sanırım biraz azaltmaya başladılar. Sırf bu yüzden bile bizden iyi bir puan aldılar doğrusu.

Çalışan personel de ilgili ve hızlı. Öyle çok beklemiyorsunuz. Ama dediğimiz gibi biz Kasım ayında gittik. Kalabalık yaz günlerinde bir yavaşlama söz konusu olur mu bilmiyoruz. Olsa da her güzelin olur bir kusuru der, geçeriz. 🙂

Ozzy Irish Pub İletişim Bilgileri

📞 0537 046 15 55

📍 Fevzipaşa, Reha Midilli Cd. No:46, 35680 Foça/İzmir

Evet, Ozzy Irish Pub bizden tam not aldı. Sizin de yolunuz düşerse aşağıda bulunan yorum kısmına değerlendirmenizi yapmayı unutmayın lütfen. Bununla birlikte Foça’da başka barlar da var. Aşağıya birkaç tanesini bıraktık. Onlara da bir göz atın deriz. Şimdiden herkese keyifli bir akşam diliyoruz. 🙂

Tour Reviews

There are no reviews yet.

Leave a Review

Rating