Foça Voodoo Beach Club

Foça Voodoo Beach Club - En Güzel Foça Beach Clubları

Foça Voodoo Beach Club

Giriş Ücreti: ₺15

Mutfak Türü: Bar Mutfağı

Telefon Numarası: (0232) 812 62 82

Category:
Tag:

🍺 Bar Mutfağı

✅ Sigara içilebilir alan

✅ Dış mekan

✅Kısıtlı giriş

✅Kredi kartı

✅Ücretli giriş

Hafta içi: ₺15

Hafta sonu: ₺20

10:00-20:30

[/vc_tta_se

Foça Voodoo Beach

Bilindiği üzere Foça, İzmir’in küçük ve tatlı bir tatil beldesi. Girintili çıkıntılı kıyı yapısı da Foça’ya çok güzel koylar ve plajlar bağışlamış. Bu koylardan birinde Voodoo Beach ise Foça’nın en güzel beach clublarından biri. Şehrin merkezine yakın konumu da ulaşımı oldukça kolaylaştırıyor. Sabah gidip akşam saatlerine kadar oturup denizin ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Bizler de Foçadayız.com ekibi olarak yaklaşık 3 yıldır her fırsat bulduğumuzda Voodoo Beach’e gidiyoruz ve hizmet kalitesinden hiç ödün vermediklerini söyleyebiliriz.

Eski Foça Voodoo Beach Özellikleri

Yukarıda mekanın şehir merkezine yakın olduğunu söylemiştik. Foça’nın merkezine geldiğiniz takdirde şehir içi minibüslerine binerek yaklaşık 5 dakikalık bir yolculuktan sonra Voodoo Beach Clubın önünde inebilirsiniz. Ben yürürüm diyorsanız yaklaşık 20 dakikalık bir yürüme mesafesi var Foça’nın merkezine. Kendi aracınız var ise otopark da ücretsiz. Aracınızı güvenle park edebilir ve şezlonglardaki yerinizi alabilirsiniz.

Mutfak türü olarak bar mutfağı var desek yeridir. Patatesten hamburgere çeşitli fast food yiyecekleri bulunuyor. Fiyatlar ise oldukça makul seviyede. Alkol fiyatları için de aynısını söyleyebiliriz. 50’lik şişe birayı 20 liraya içebilir, kokteylleri de 40 liradan başlayan fiyatlar ile sipariş edebilirsiniz. Şunu da dipnot olarak geçelim. Hayatımızda içtiğimiz en ısı seviyesi ideal birayı burada içmiştik biz. Buz gibi, lıkır lıkır aktı inanın. 🙂

Voodoo Beach Kimler İçin Uygun?

Voodoo Beach, öyle Çeşme Beach Clubları gibi aşırı gürültülü ve danslı bir ortam sunmuyor size. İdeal seviyede ayarlanmış kaliteli müzik çalıyor. Daha çok denizin ve güneşin tadını çıkarmak isteyen misafirler tercih edebilir. Bununla birlikte çocuklu aileler için de oldukça uygun. Damsız giriş zaten yapılamıyor. Genelde çiftler ve çocuklu aileler tercih ediyor. Çalışan personel de sizlere oldukça ilgili ve alakalı davranıyor. Giriş ücreti ise hafta sonu 15 lira hafta sonu ise 20 lira. Bu giriş ücretini bir yandan da şezlong ücreti olarak düşünebilirsiniz. Ben şezlong istemiyorum barda takılacağım diyorsanız herhangi bir ücret ödemenize gerek yok.

Foça Voodoo Beach Club İletişim Bilgileri:

📞 (0232) 812 62 82

📍  İsmetpaşa, 307. Sk. No: 3, 35680 Foça/İzmir

En güzel Foça mekanları arasında gösterilen Voodoo Beach yaz aylarında her gün gidebileceğiniz ve denizin tadını çıkarabileceğiniz bir yer. Şimdiden gidecek olan herkese iyi eğlenceler. 🙂

Tour Reviews

There are no reviews yet.

Leave a Review

Rating