Foça Şamata Beach Club

Foça Şamata Beach Club

Foça Şamata Beach Club

Giriş Ücreti: ₺15

Mutfak Türü: Bar Mutfağı

Telefon Numarası: (0232) 812 62 82

Category:

🍺 Bar Mutfağı

✅ Sigara içilebilir alan

✅ Dış mekan

✅Kısıtlı giriş

✅Kredi kartı

✅Ücretli giriş

Hafta içi: ₺15

Hafta sonu: ₺20

09:00-19:00

[/vc_tta_se

Eski Foça Şamata Beach

Bizim çok sevdiğimiz sizlerin de gidip sakin ve eğlenceli bir gün geçirmeniz için sizlerle paylaşmak istediğimiz bir mekan var Foça’da. Şamata Beach Club. Club dedik diye öyle dum tıs dum tıs gürültülü müzik yok merak etmeyin. Daha çok kafa dinleyebileceğiniz, soğuk meşrubatlarınızı tüketerek denizin ve güneşin tadını çıkarabileceğiniz bir mekan Foça Şamata Beach.

Eski Foça merkezine oldukça yakın bir konumda bulunan Foça Şamata Beach, İngiliz burnu ayrımını geçtikten hemen sonra. Yürüyerek de gidilebilir, şehir içi minibüsleri ile de. Minibüsle yaklaşık 5 dakika civarı sürüyor. Yürürseniz ise 15-20 dakika kadar.

Palmiye ağaçlarının altındaki şezlonglara kurulup gün boyu denize girebilir, huzur bulabilirsiniz. Şamata Beach’e herhangi bir giriş ücreti bulunmuyor. Şemsiye ve şezlong fiyatı ise 15 lira. Gayet makul değil mi sizce de? İçeride yeme içme alternatifleriniz ise çeşitli. Genelde fast food tarzı yiyeceklerin bulunduğu mekan mutfağında köfteden, patatese, hamburgerden sosise kadar her şeyi bulabilirsiniz. Alkollü ve alkolsüz içecekler de oldukça makul fiyatlara veriliyor mekanda. 20 liraya denize karşı bira içebilirsiniz mesela.

Mekana gelen kitle ise genelde çiftlerden ve ailelerden oluşuyor. Mekana damsız giriş yapmak yasak. Eğer sevgiliniz ya da aileniz ile geliyorsanız oldukça rahat edebileceğiniz bir ortam var yani.

Foça Şamata Beach Club İletişim Bilgileri:

📞 (0232) 821 52 41

📍  İsmetpaşa, 307. Sk., 35680 Foça/İzmir

Sabah 9’da kapılarını açan Şamata Beach akşam üzeri 7’ye 8’e kadar açık kalıyor. Özellikle hafta sonları erken saatlerde gitmenizi öneririz. Öğle saatlerinden sonra biraz kalabalıklaşabiliyor ve yer bulması zorlaşabiliyor. Hem erken gitmek güzel bir şezlong bulmak açısından da size avantaj sağlar.

Gün boyu denizin tadını çıkarabileceğiniz Şamata Beach’ten sonra şöyle güzel bir yemek yiyeyim ya da hoş bir cafede oturayım derseniz aşağıya Foça’da gidebileceğiniz en güzel Foça restoranlarının ve Foça cafelerinin linkini bırakıyoruz. Şimdiden herkese iyi eğlenceler diliyoruz.

 

Tour Reviews

There are no reviews yet.

Leave a Review

Rating