Foça Mambo Beach Club

Foça Mambo Beach Club

Foça Mambo Beach Club

Giriş Ücreti: ₺60

Mutfak Türü: Bar Mutfağı

Telefon Numarası: 0532 540 17 73

Category:

🍺 Bar Mutfağı

✅ Sigara içilebilir alan

✅ Dış mekan

✅Kısıtlı giriş

✅Kredi kartı

✅Ücretli giriş

₺60

(Resmi tatillerde ve hafta sonları fiyatlarda değişiklik olabilir.)

10:00-20:30

[/vc_tta_se

Foça Mambo Beach

Bu sefer sizlere Foça’nın en ünlü beach clubı hakkında bilgiler vereceğiz. Nereden bahsettiğimizi zaten daha önce Foça’ya gelmiş olanlar üç aşağı beş yukarı tahmin edebiliyordur. Evet Foça Mambo Beach. Eski Foça ile Yeni Foça arasında bulunan güzeller güzeli bir koyda bulunan mekan, yıllardır Foça’ya gelenlerin değişmez adresi. Tertemiz denizi ve kaliteli ortamı ile gelenleri genel olarak memnun ediyor. Olumsuz yorum yapanlar da genelde fiyatlardan şikayetçi. Bu konuda o değerlendirmeyi yapanlara hak veriyoruz biraz açıkçası. Foça çevresinde bulunan beach clublara kıyasla fiyatlar biraz daha yüksek. Ama işletmenin bulunduğu konum, verdiği hizmet, ortamın kalitesi de göz önüne alınırsa bu fiyat çok da aşırı gelmiyor açıkçası gözümüze.

Mambo Beach Club’ın harika bir denizi var demiştik. Girişte hafif taşlı olarak başlayan deniz ardından kum halini alıyor ve yüzmeyi kolaylaştırıyor. Dilerseniz mekanda bulunan iskeleden de denize girebilirsiniz. Yaklaşık 3 metrelik bir derinliğe dalıyorsunuz.

Mambo Beach Club içinde şezlongların yanı sıra çardakların altında bulunan localar da var. Buralarda da isterseniz oturabiliyorsunuz ama belirli bir harcama limitini tutturmanız gerekiyor. Mambo Beach Club daha çok gençlere ve genç çiftlere hitap eden bir yer. Müzik sesi yüksek ve her daim dans edilebilir. Hatta bazen özel etkinlikler, konserler ve dj performansları da oluyor. Aklınızda bulunsun.

Nargile seven biri iseniz mekan içerisinde ayrı bir nargile işletmesi de var. Buradan nargile sipariş edebilir ve içebilirsiniz. Gördüğünüz üzere Foça Mambo Beach, biraz daha Çeşme Beach clublarını andıran havaya sahip. Bu da onları diğer mekanlardan ayıran bir özellik.

Foça Mambo Beach Club İletişim Bilgileri:

📞 0532 540 17 73

📍  Fatih Mah Oruçreis Cad. Eski Foça Yolu 3. Km. No:230, 35687 Foça/İzmir

Mambo Beach Club‘tan çıktıktan sonra Foça’da başka bir cafeye, bara ya da restorana gitmek isterseniz daha önce yazdığımız Foça restaurantları ve Foça Cafe&Barları yazılarımızın linklerini de aşağı bıraktık. Şimdiden herkese Foça’da keyifli vakit geçirmelerini diliyoruz. 🙂

Foça Restaurantları

Foça Cafe&Barları

Tour Reviews

There are no reviews yet.

Leave a Review

Rating