Foça Gramofon Cafe & Bar

Foça Gramofon Cafe & Bar

Foça Gramofon Cafe & Bar

Çalışma Saatleri: 10:00 – 24:00

Ortalama Fiyat:  ₺20 – ₺100

Mutfak Türü:  Kahve, alkol, fast food

Telefon Numarası: 0532 648 82 62

Kategori:

🍔 Öğle Yemeği

🍟 Atıştırmalık

🍺 Alkollü içecekler

☕ Çay,kahve

🚬 Sigara içilebilir alan

📶 Wi-fi

🏚️ Sokak manzarası

Hafta İçi: 10:00-24:00

Hafta Sonu: 10:00-01:30

Yılın her ayı açık

Foça Gramofon Cafe & Bar

Tarihi bir taş ev içerisinde hizmet veren Foça Gramofon Cafe & Bar, sıcak ve samimi bir ortam arayanlar için doğru bir tercih. Yılın her mevsimi hizmet evren işletme tahmin edeceğiniz üzere yaz aylarında Foçalıların ve dışarıdan gelen yerli turistlerin uğrak adreslerinden oluyor. Dışarı atılan masalarda oturması inanın çok keyifli. Sebebi ise o sokağın sıcak yaz aylarında püfür püfür esmesi. Tarifsiz bir duygu gerçekten.

Foça Gramofon Bar, mekan tasarımı ile de dikkat çekiyor. Şiirle süslenmiş duvar, rengarenk tabelalar ilk girişte dikkatinizi çekiyor. Buna bir de işletmecilerin ve çalışanların ilgisi eklenince mekan inanın gözünüzde ve gönlünüzde harika bir yer ediyor ve müdavimi oluyorsunuz. Fiyat olarak da oldukça makul olan Foça Gramofon Cafe & Bar gencinden yaşlısına her kitleye hitap edebiliyor.

Haftanın belirli günlerinde ise canlı müzik oluyor ve mikrofonsuz olarak icra ediyorlar. Gerçekten çok keyifli bir ortam oluyor. Müziğin ve şarkıların sesi sohbetinizi engelleyecek düzeyde olmadığı için hem muhabbetin hem de müziğin tadını çıkarabiliyorsunuz. Bize kalırsa Foça’da kesinlikle gidilmesi gereken bir mekan burası.

Foça Gramofon Cafe & Bar İletişim Bilgileri

📞 0532 648 82 62

📍 Atatürk, 194. Sk. No:1, 35680 Foça/İzmir

Elbette ki Foça’da gidebileceğiniz daha birçok cafe ya da bar bulunuyor. Biz iki farklı alternatifi de aşağıya bırakalım. belki oralara da gitmek istersiniz diye. Şimdiden herkese güzel Foça günleri diliyoruz. 🙂

Tur Yorumları

Henüz Yorum Yapılmamış

Yorum Bırak

Puan