Foça Gatsby Bar

Foça Gatsby Bar

Foça Gatsby Bar

Çalışma Saatleri: 08:00 – 24:00

Ortalama Fiyat:  ₺20 – ₺100

Mutfak Türü:  Kahve, alkol, fast food

Telefon Numarası: (0232) 812 71 71

Category:

🍔 Öğle Yemeği

🍟 Atıştırmalık

🍺 Alkollü içecekler

☕ Çay,kahve

🚬 Sigara içilebilir alan

📶 Wi-fi

🏚️ Sokak manzarası

Hafta İçi: 08:00-24:00

Yılın her ayı açık

Foça Gatsby Bar

Foça’nın tarihi merkezinde 2019 yılında açılan Gatsby Bar, henüz çok yeni olmasına rağmen uzun yıllar burada kalacak gibi. Eski Foça’nın konsept mekan ihtiyacını fazlasıyla karşılayan Foça Gatsby Bar, şık tasarımı, rahat koltukları ve işini bilen personeli ile gelen misafirlerini memnun etmek için elinden geleni yapıyor.

İster bilgisayarınızı alın gelin, çalışın, isterseniz güzel bir kahve içmek ve caddeyi izlemek için gelin. İsterseniz de arkadaşlarınızla birkaç bardak bira içip sohbet etmek için. Foça Gatsby Bar bunların hepsine uygun.

Biz, ilk olarak öğlen saatlerinde gittik ve garsonun da tavsiyesine uyarak Gatsby Special kahve söyledik. Gerçekten iyi ki söylemişiz dedik. Kahve çekirdeklerinin birinci sınıf olduğu daha kokusundan anlaşılıyor. Şahane bir lezzet. Sonra mekandan ayrılıp biraz dolaştıktan sonra akşam mekanda oturanları görüp tekrar giresimiz geldi. Bu sefer bira söyledik. Ortam gerçekten çok nezih. Mekana gelen herkesin çok sıcak ve samimi olduğu anlaşılıyor. Bunda tabii ki çalışan personelin ve ambiyansın da etkisi var. Ortamın samimi ve sıcak olması için uğraşılmış gibi. Yaz sezonu kapandı ama kış aylarında da ziyaret edebilirsiniz.

Foça Gatsby Bar İletişim Bilgileri

📞 (0232) 812 71 71

📍 Fevzipaşa Mah, Reha Midilli Cd. No:28 /A, 35680 Foça/İzmir

En az Gatsby Bar kadar kaliteli bir mekana gitmek istiyorsanız iki tane alternatifi aşağıya bıraktık. Üstlerine tıklayarak ilgili sayfaya gidebilirsiniz. Şimdiden herkese iyi eğlenceler. 🙂

Tour Reviews

There are no reviews yet.

Leave a Review

Rating