Foça Avlu Restaurant

Foça Avlu Restaurant - En İyi Foça Restoranları

Foça Avlu Restaurant

Çalışma Saatleri: 10:00 – 23:00

Ortalama Fiyat:  ₺250 – ₺300

Mutfak Türü:  Et, Balık, Deniz Ürünleri

Telefon Numarası: 0553 449 60 26

Category:

🐟 Balık

🦀 Deniz ürünleri

🥩 Et

✅ Sigara içilebilir alan

✅ Wi-fi

✅Engelli dostu

✅Deniz manzarası

✅İş yemeğine uygun

✅Romantik akşam yemeğine uygun

11:00-01:00

Yılın her ayı açık

Eski Foça Avlu Restaurant

Foça Avlu Restaurant, çok da eski olmayan, çiçeği burnunda sayılabilecek bir Foça mekanı. Foça’da güzel bir akşam yemeği yemek ve birkaç kadeh rakı ya da şarap içebileceğiniz harika bir yer. Foça Marinanın hemen dibinde çimler üzerine atılmış masaları ile dikkatleri zaten çekiyor. Geniş ve ferah bir ortama sahip olan mekanda canlı müzik de mavcut.

Canlı müzik ve fasıl seviyorsanız Foça’da gideceğiniz ilk mekanlardan biri olan Avlu Restaurant, sizlere güleryüzlü hizmet ve lezzetli yemekler sunuyor. İster arkadaşlarınızla gidin, ister romantik bir akşam yemeği için isterseniz de özel bir gün için. Ne amaçla giderseniz gidin çok eğleneceğinizi ve Avlu Restaurant’ın müdavimi olabileceğinizi söyleyebiliriz. Bizler de daha önce gidenlerin yalancısıyız. Gidenin memnun kalmadığı pek görülmüyor. 🙂

Foça Avlu Restaurant’ta Ne Yenir Ne İçilir?

Foça Avlu Restaurant’ın öne çıkan, kendine has lezzetleri var elbette. Sanki herkes ağız birliği etmişçesine karides mantısını tavsiye ediyor. Bizler de denedik ve bu lezzeti tavsiye edenlere hak verdik doğrusu. Öylesine lezzetli bir şey ki inanın kelimelerle ifade edemiyoruz. Kesinlikle denemelisiniz. Bununla birlikte mekanda meze çeşitliliği de göze çarpıyor. Aklınıza ne gelirse taze ve günlük olarak servis ediliyor. Bu yüzden spesifik bir meze tavsiyesi veremiyoruz. İlgili personelin tavsiyelerini dinlerseniz daha doğru olur. 🙂

Haftanın belli günleri de fasıl gecesi oluyor. Türk sanat müziğinin en güzel parçalarını profesyonel ekipten dinlemeniz ve şarkılara eşlik etmeniz oldukça mümkün. Mekanın işletmecisi ve çalışan personelin de çok kibar olduğunu buraya not düşelim.

Foça Avlu Restaurant İletişim Bilgileri

📞 0553 449 60 26

📍  Poyraz Cd. No: 1, 35680 Foça/İzmir

Özellikle yaz aylarında ve hafta sonları yerinizi önceden ayırtmanızı tavsiye ederiz. Bölgenin en güzel Foça restoranları arasında gösterildiği için yer bulamama sorunu ile karşılaşmanızı istemeyiz doğrusu. Foça Avlu Restaurant, en özel lezzetlerini sunmak için sizleri bekliyor. Şimdiden herkese iyi eğlenceler ve afiyet olsun.

Tour Reviews

There are no reviews yet.

Leave a Review

Rating