Tüm dünyanın geçtiği bu zorlu süreçte bu yaz özel tekne kiralama hizmetleri bir hayli revaçta. Foça tekne kiralama hizmeti ise size harika bir deneyim vaat ediyor. Ege’nin en şirin ve en güzel tatil beldelerinden biri olan Foça’da sadece size özel ayrıcalıklı bir gün geçirmek isterseniz Foça özel tekne kiralama fırsatlarını mutlaka değerlendirmelisiniz. Foça’da birden fazla özel tekne kiralama hizmeti bulunduğundan size en uygun, en rahat edeceğiniz alternatifi seçebilirsiniz.

* Foça tekne kiralama talebi oluşturmak için lütfen aşağıdaki formu doldurun. En geç 15 dakika içerisinde size geri dönüş sağlanacak ve uygun teknelerin fotoğrafları ile tekne fiyatları tarafınıza iletilecek. 

TALEP FORMU

Neden Foça’da Özel Tekne Kiralamalıyım?

Herkesin malumu olduğu üzere tüm dünya şu sıralar zor dönemlerden geçiyor. İnsanlar kalabalıklara girmekten çekiniyor ve yoğun yerlerden uzak duruyor. Tam da bu sebep ile sadece size özel tekne ya da yat kiralama fikri bu yaz oldukça popüler. Foça ise hem denizi hem de doğası gereği mavi yolculuk yapmak için Ege’nin en uygun yerlerinden. Hem Marmaris, Fethiye gibi aşırı pahalı seçenekler yok hem de kalite ve konfor maksimum seviyede. Yani ucuza oldukça konforlu ve lüks bir tatil, bir tur yapabilirsiniz İzmir Foça’da.

Bununla birlikte Foça özel tekne kiralama hizmeti ile teknenin patronu siz olursunuz. Önceden belirlenmiş bir rotanız yoktur ve rotayı sizler belirlersiniz. Bu sayede beğendiğiniz bir koyda dilediğiniz kadar kalabilir, Foça’nın masmavi denizinin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Foça Tekne Kiralama Servisinin Avantajları

Her ne kadar çeşitli kısıtlamalar olsa da her insan için tatil ve sosyalleşmek temel ihtiyaçlardır. Bu sebeple bu yaz da plajların ve normal gezi teknelerinin kalabalık olacağını var sayabiliriz. Bu sebeple Foça’da tekne kiralama fikri çok daha cazip bir hale geliyor. Her gün dezenfekte edilen ve hijyen kurallarının sıkı sıkıya uygulandığı teknelerde hem sağlıklı hem de keyifli bir tatil geçirmeniz mümkün.

Foça Tekne Kiralama Hizmeti İle Foça Koylarının Tadını Çıkarın

Foça’nın ünü dünyaya ulaşan çeşitli koyları ve bölgeleri vardır. Bunların başında Siren Kayalıkları gelir şüphesiz. Homeros’un Odesa Destanında da bahsi geçen bu kayalıklar Foça’ya gelen herkesin kesinlikle görmesi gereken yerlerden. Foça’da tekne ya da yat kiralayarak bu meşhur kayalıkları görebilir bir zamanlar burada yaşayan Akdeniz Foklarının büyülü dünyasına ortak olabilirsiniz.

Bununla birlikte Foça’nın en meşhur koyları olan Mersinaki ve Kosova Koyları da genelde rota dahilinde oluyor. Buralarda demir atarak denizin ve güneşin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.