En Güzel Foça Mekanları

İzmir’in tatlı ve sakin tatil beldesi Foça’nın en güzel mekanlarını sizler için listeledik. Foça restaurantlarından, Foça cafelerine, Foça barlarından Foça beach clublarına kadar onlarca güzel Eski ve Yeni Foça mekanları burada. İşte en güzel Foça Mekanları.

En iyi Foça Restoranları
En İyi Foça Cafe&Barları
En İyi Foça Beachlerim

Foça Mekanları

Foça, İzmir’in en güzel, en tatlı, en şirin tatil beldelerinden biri. Fakat değerinin çok bilinmediğini söylesek yeridir. Bir Çeşme, bir Urla kadar bilinmiyor. Gerçi çok bilinmemesinin iyi yanları da yok değil. Hem daha sakin, hem daha kaliteli, hem de cep yakmayan bir tatil destinasyonu olarak karşımıza çıkıyor İzmir Foça.

Foça’ya geldiğinizde özellikle sahil yolu boyunca yan yana dizilmiş onlarca mekan göreceksiniz. Bunlar arasında öne çıkan güzel Foça mekanları var. Restoranlardan tutun da cafe ve barlara kadar onlarca seçenek mevcut. Bizler de Foça’ya gelindiğinde hangi Foça restaurantları tercih edilir, hangi cafelere ya da barlara uğranır size küçük bir rehber hazırlayalım dedik. Hem vakit kaybetmeyin hem de güzel güzel vakit geçirin diye işte en güzel Foça Mekanları.

Foça Restoranları – Foça Restaurantları

Mesela eşinizle, dostlarınızla güzel bir akşam yemeği yiyip bir iki kadeh bir şeyler mi içmek istediniz? En iyi Foça mekanları arasında tabii ki ilk sırada Foça restoranları var. Taze taze, henüz yeni tutulmuş deniz ürünleri eşliğinde harika mezeler yiyebilir, güneşin batışını bu mekanlardan seyredebilirsiniz. Üstelik yukarıda da dedik ya, Foça çok cep yakmayan bir tatil beldesi. En iyi hizmeti, en iyi kalitede, en lezzetli şekilde alabilirsiniz bu mekanlarda. En güzel Foça mekanları arasında bulunan en iyi Foça restoranları listesine yukarıdan ulaşabilirsiniz. Bu listede hangi restaurantlar mı var?

Foça Cafeleri

Modunuz başka Foça mekanları için uygun olabilir ya da daha sakin bir ortam arıyorsunuzdur. Arkadaşlarınızla birlikte oturup sohbet edeceğiniz onlarca cafe mevcut Foça’da. Eski Foça, Yeni Foça’ya kıyasla daha şanslı bu konuda. Gidilebilecek güzel mekan sayısı daha fazla çünkü. Seçeneğiniz daha da fazlalaşıyor. Buralarda eşinizle, çocuklarınızla ya da arkadaşlarınızla saatlerce oturup hem güneşin hem de manzaranın tadını çıkarabilirsiniz. Gerçketen güzel kahve ve tatlı yapan mekanları bulabilirsiniz listemizde. Manzaranın güzelliğine hoş bir tatlı da eşlik edebilir.

Foça Barları

Gelmişken birkaç bardak da bir şeyler içelim diyenlerden iseniz ve alkollü Foça mekanları tercih ediyorsanız da Foça barları sizi fazlasıyla memnun edecektir. Sıcak ve samimi bir ortamda ailenizle, arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirebilirsiniz. Sakin sakin saatlerce sohbet edebilirsiniz. Tabii ki Foça barlarından birçoğu yine deniz kenarında ve harika manzaralara sahiplik yapıyor. Sadece başlı başına bu bile Foça’da bara gitmek için bir sebep bize kalırsa.

Foça Beach Clubları

Peki Foça, denizsiz ve eğlencesiz düşünülemez tabii ki. Gündüz gidebileceğiniz hem yüzüp hem eğlenebileceğiniz bir sürü beach club var Foça’da. Bu beachlerin çoğu hava kararana kadar açık oluyor. Hatta dönem dönem çeşitli etkinlikler, konserler düzenleniyor. Birçok ünlü isim geliyor ve sizi eğlendiriyor. Yani sabahtan akşama kadar durabileceğiniz harika beach clublar var Foça’da. Foça beach clubları listesine yukarıdan ulaşabilirsiniz.

Evet En iyi Foça mekanları listesi bu şekilde.  Her moda, her zevke, her cebe uygun bir şeyler bulmak mümkün Foça’da. Bu mekanların çoğu da daha önce bizlerin de gidip tecrübe ettiği yerler. Bu yüzden kişisel zevklerimizi, ve tavsiyelerimizi de belirttik. Şimdiden herkese iyi eğlenceler. 🙂