Foça Mehtap Turu

Foça Mehtap Turu – Foça Gün Batımı Turu

Foça’da gündüz tekne turu yapmak kadar akşamları mehtap ve gün batımı turu yapmak da bir o kadar popüler. Sabah denizin ve güneşin tadını çıkaran tatilciler akşamüzerleri ise sakinliğin, şahane manzaraların tadını Foça gün batımı tekne turu ile çıkarıyor. Eski Foça mehtap turu detayları ile fiyatlarını öğrenmek için yazımızı okumaya devam edin.

Bilgi Almak ve Yerinizi Ayırtmak İçin Aşağıdaki Numarayı Arayabilirsiniz

📞 +90 554 797 14 31

 

Foça gün batımı ya da bir diğer adıyla mehtap turu akşamüzeri saat 7 gibi başlıyor ve yaklaşık 3 saat sürüyor. Yani hem güneşin şahane batışını görebiliyorsunuz hem de mehtabın tadını çıkarabiliyorsunuz. Üstelik yanınızda yüzme kıyafetlerini getirmeniz ve uygunluk durumunda güneş batmadan önce denizde yüzere Foça’nın şahane suyunun tadını da çıkarabilirsiniz.

Foça liman ve İngiliz Burnu mevkii civarında seyir eden tekne sizlere şahane manzaralar sunuyor. Bu yüzden, Foça gün batımı (Foça mehtap turu) turuna gelmeden önce telefonunuzun şarjının yeterli olduğundan emin olun. Çünkü bu tur boyunca şahane fotoğraflar yakalayacaksınız.

Sevgilinizle, eşinizle romantik bir şeyler planlıyorsanız ya da arkadaşlarınızla birlikte hem keyifli hem sakin bir tur düşünüyorsanız bu turun tam size göre olduğunu söylememiz gerek. Turun sonunda koca 3 saatin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız bile.

Gün batımı turuna katılmayı tercih etmeyip günlük tekne turu yapmak isteyenler ya da balık tutmak benim için bir tutkudur diyenler için de Foça tekne turu ve Foça balık avı turları detayları aşağıdaki linklere tıklayarak ulaşabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Şimdiden herkese keyifli tatiller.

📌 Foça Tekne Turu

📌 Foça Balık Avı Turu

Gün Batımı Turuna Özel Olarak Çıkmak Mümkün Mü?

Foça merkezli, gün batımı ya da mehtap turlarına özel olarak da katılabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey önceden rezervasyon yaptırmak. Tahmin edersiniz ki Haziran, Temmuz ve Ağustos aylarında bu tür turlara talep oldukça fazla olabiliyor. Bu yüzden önceden rezervasyon yaptırmak her zaman daha faydalı diyebiliriz. Gün batımı ya da mehtap turlarını ister yemekli isterseniz de yemeksiz olarak seçebilirsiniz. Dilerseniz alkolün dahil olduğu opsiyonlar da mevcut. Seçeceğiniz opsiyona göre fiyatlarda farklılık oluyor.

Foça Mehtap Turu

Foça’da yemek yemek ya da bir şeyler içmek isterseniz de en güzel Foça restaurantları, Foça cafe ve barları ile Foça beachleri hakkındaki rehberlerimizi de aşağıya bırakıyoruz.

Evet, Eski Foça mehtap turu hakkındaki detaylar bu şekilde. Şimdiden herkese keyifli turlar.