Foça’nın En Güzel Beach Clubları

Foça’da nezih ve güzel bir ortamda denize girmek. Hem de restoran hizmetlerinden faydalanmak isterseniz gideceğiniz adres belli: Foça beach clubları. Eski Foça ve Yeni Foça arasında bulunan birbirinden güzel beach clublar var. İşte en güzel Foça beach clubları. 🙂

Foça Voodoo Beach Club - En Güzel Foça Beach Clubları

Foça Voodoo Beach Club

Giriş Ücreti: ₺15

Mutfak Türü: Bar Mutfağı

Telefon Numarası: (0232) 812 62 82

Foça Şamata Beach Club

Foça Şamata Beach Club

Giriş Ücreti: ₺15

Mutfak Türü: Bar Mutfağı

Telefon Numarası: (0232) 812 62 82

Foça Mambo Beach Club

Foça Mambo Beach Club

Giriş Ücreti: ₺60

Mutfak Türü: Bar Mutfağı

Telefon Numarası: 0532 540 17 73

En İyi Foça Beach Clubları

İzmir’de denize girmek için en uygun yer nereleri diye sorsak herhalde Foça’da verilen cevaplar arasında olur. Kabul Foça’nın suyu biraz soğuktur ama yine de Foça plajları, Foça beachleri her haliyle çok güzel. Tertemiz, masmavi suyu sizlere mükemmel bir deneyim vaat ediyor. Foça beach clubları kuşkusuz en güzel Foça mekanları arasında. Tabii bir Çeşme beachleri kadar büyük ve popüler değil ama hem sakinlik hem de güzel bir hizmet arıyorsanız Foça beach clubları size fazlasıyla yetecektir.

Foça’daki beach clublar genelde Eski Foça ile Yeni Foça arasındaki koylarda konumlanmış durumda. Ve bu mekanların hepsi birbirinden güzel ve birbirinden güzel koylara sahip. Sabah denize girip müzik eşliğinde eğlenebileceğiniz Foça beach clublarında yaz sezonu boyunca birçok akşam da çeşitli konserler ve etkinlikler oluyor. Yani eğlence neredeyse her daim sürüyor Foça beachlerinde.

Foça’nın önde gelen beach clubları arasında 3 tanesi dikkati çekiyor. Bunlardan ilki Voodoo Beach, diğeri ise Şamata Beach. Bu iki mekanın en güzel özelliği, merkeze de yakın olmaları. Yani isterseniz yürüyerek dahi buralara ulaşabilirsiniz. Foça Mambo Beach Club ise Foça’nın en bilindik beach clublardan biri değil, Foça’nın en bilindik mekanlarından biri. Bu yüzden Foça’ya geldiğinizde ilk gideceğiniz yerlerden biri olmaya aday.

Bu arada Foça’nın daha görülecek bir sürü güzel koyu var ve bunların bir kısmına sadece deniz yolu ile ulaşılabiliyor. Bu yüzden Foça tekne turu sayfamıza da bir göz atın deriz.

Foça’da Gidebileceğiniz Diğer Mekanlar:

Evet, bizim favori Foça beach clubları listemiz bu şekilde. Sizin de eklemek istediğiniz çeşitlli mekanlar var ise yorum kısmında belirtebilirsiniz. Gittiğiniz, deneyimlediğiniz mekanları listelerimize eklemekten fazlasıyla memnuniyet duyarız.